портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Галузь демонструє позитивні результати у подоланні корупції, - Олексій Павленко

Опубліковано 13 жовтня 2015 року, 16:50

На початку жовтня були оприлюднені дані соціологічного дослідження «Рівень сприйняття корупції бізнесом. Друга хвиля». Воно проводилось такими міжнародними компаніями як Transparency International Україна, ООО «Аудиторская фирма ПрайсвотерхаусКуперс» (PwC Украина) і GfK Ukraine.

За даними дослідження сільське господарство – одна з небагатьох галузей економіки в Україні, яка демонструє позитивні результати щодо подолання корупції. Так вбачає це бізнес. 

«Завдяки комплексному підходу Мінагрополітики у сфері антикорупційної боротьби, нам вдалося досягти перших хороших результатів та допомогти бізнесові вільно розвиватися на території України. За оцінками українського бізнесу у сфері сільського господарства оцінка рівня корупції покращилася з - 0,97 до - 0,69 балів» - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, коментуючи результати дослідження.

Так, під час другої хвилі опитування, кількість респондентів, що оцінила покращення ситуації з антикорупційною боротьбою в сільському господарстві збільшилася майже на 10% (від 9.6% до 19.3%).

Також за останні 6 місяців кількість підприємств, що стикалися з корупцією у галузі зменшилася із 14.4% до 12.9%, що становить найменший показник серед інших сфер економіки. Опитування проводилося у серпні-жовтні 2015 року. Метод опитування – телефонні інтерв’ю з керівниками підприємств. Загальний розмір опитаної вибірки – 2271 підприємство.

Прес-служба Мінагрополітики