портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ДПЗКУ здатна забезпечити до 15% потреб внутрішнього ринку у борошні та крупах, — Денис Полежаєв

Опубліковано 17 серпня 2015 року, 14:41

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» здатна забезпечити до 15% потреб внутрішнього ринку у борошні та крупах і зробити значний внесок у забезпечення продовольчої безпеки країни. Про це йдеться у статті заступника голови правління корпорації Дениса Полежаєва для «Економічної правди».

За його інформацією, протягом року на потужностях корпорації переробляється 718 тис. тонн зерна, виробляється 7 сортів пшеничного та житнього борошна, їх суміші, а також вітамінізоване борошно. Круп'яні заводи виготовляють 31 тис. тонн круп і пластівців на рік. Потужності комбікормових заводів розраховані на виробництво 163 тис. тонн розсипних і гранульованих комбікормів на рік.

Наразі корпорація продовжує закупівлю сільгосппродукції у виробників. В рамках спотової програми придбано близько 840 тис. тонн зерна нового врожаю на суму понад 2,84 млрд грн. З початку нового маркетингового сезону закуплено на внутрішньому ринку понад 349 тис. тонн ячменю, більш ніж 312,8 тис. тонн пшениці фуражної, близько 166 тис. тонн пшениці продовольчої (2-3 клас) та більше 12 тис. тонн кукурудзи, ріпаку та інших культур. «Співпраця з найбільшим національним гравцем зернового ринку має низку переваг для українських виробників зерна. Насамперед, це багаторічний досвід роботи ДПЗКУ на ринку, розгалужена мережа елеваторів, сертифіковані умови для зберігання зерна, забезпечення його якісних показників, оптимальна і прозора тарифна політика, чітка система обліку», — наголосив Денис Полежаєв.

Прес-служба Мінагрополітики