портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ДПЗКУ збільшила переробку власного зерна на 15 тисяч тонн борошна у 15/16 МР

Опубліковано 29 вересня 2015 року, 16:30

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» збільшила переробку власної пшениці. З початку 2015/2016 маркетингового року філіями ДПЗКУ перероблено 35 тис тонн борошна, що на 15 тис тонн більше ніж у поточному періоді минулого МР. Про це повідомив начальник управління переробки держкорпорації В’ячеслав Цегельник.

«Покращення переробної діяльності ДПЗКУ стало можливим завдяки активній роботі з провідними українськими підприємствами з виробництва хлібобулочних виробів», - зазначив керівник переробного управління корпорації.

За словами В’ячеслава Цегельника, сьогодні ведеться співпраця такими відомими виробниками хлібу, як "КиївХліб", "Формула смаку", "Сумська паляниця", "Хмельницькхліб", "Ізяславський хлібозавод", "Теремно Хліб", "Нововолинський хлібозавод", "Агроком", "Одесакондитер", "Одеський Коровай", "Чернівецький хлібокомбінат", "Бердичівський хлібозавод", "Золотий коровай", "Концерн Хлібпром", "Криворіжхліб", "Ніжинський хліб", "Хмельницькхліб", "Черкасихліб", "Кулинічівський" та іншими. Останнім часом список цих підприємств значно збільшився.

«Партнерство цих компаній з корпорацією дало можливість підприємствам сформувати стабільну ціну на хліб», - пояснив він.

В’ячеслав Цегельник поінформував, що завантаженість переробних підприємств ДПЗКУ дала можливість зменшити виробничу собівартість готової продукції, а водночас з цим збільшити заробітні плати працівникам КХП та вивести переробні філії корпорації на рівень високої прибутковості.

Слід зазначити, що в попередні роки держкорпорація працювала з вітчизняними компаніями, які виробляють хлібобулочну продукцію через посередників. Тим самим ціна для кінцевого виробника була завідомо завищена, від чого збільшувалася собівартість даних виробів.