портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ДПЗКУ планує посилити контроль над роботою елеваторів

Опубліковано 08 червня 2015 року, 17:42

Державна продовольчо-зернова корпорація України планує низку заходів для контролю якості продукції та запобіганню зловживань. Про це в інтерв’ю виданню Elevatorist розповів заступник голови правління ДПЗКУ Денис Полежаєв.

Він додав, що першочерговими завданнями є встановлення «жорсткої вертикалі» підпорядкування між елеваторами корпорації і центральним офісом, а також усунення впливу людського фактору. В рамках цієї роботи в корпорації із залученням найкращих фахівців планують створити відділ контролю, який буде відслідковувати показники якості і кількості зерна. Крім того, постійний моніторинг діяльності елеваторів здійснюватиме регулярна інвентаризація та пересувна виробничо-технічна лабораторія. «Це те, що сьогодні на стадії реалізації», — додав заступник голови правління.

Наразі в структурі ДПЗКУ 57 працюючих філій. З них понад 10 за умови модернізації можуть суттєво збільшити оборот. Інші потребують поточного ремонту, деякі — капітального. Крім того, є необхідність у розширенні портових елеваторів в Одесі та Миколаєві, це дозволить збільшити потужності до 50 тис. тонн. Для скорочення витрат у корпорації працюють над проектами переведення виробництва на альтернативні джерела енергії.

Прес-служба Мінагрополітики