портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ДПЗКУ активно закуповує зернові в рамках форвардної програми 2016/17 МР

Опубліковано 01 червня 2017 року, 13:25

У Державній продовольчо-зерновій корпорації України триває форвардна програма 2016/17 МР, в рамках якої стартували активні закупівлі ярих культур, зокрема кукурудзи та сої врожаю 2017 року. Про це повідомила начальник відділу форвардних закупівель ПАТ «ДПЗКУ» Наталія Головань.

«На даний час вже укладено договори із сільгоспвиробниками на закупівлю 52 тис. тонн зерна майбутнього врожаю. Сума авансування складає  майже 138 млн. грн», - зазначила начальник відділу форвардних закупівель.

За її словами,  наразі на розгляді форвардного комітету корпорації знаходяться ще 47 заявок щодо поставки майже 50 тис. тонн збіжжя на суму авансування 127 млн. грн.

Нагадаємо, з метою розширення прямої співпраці з сільгоспвиробниками, цього року ДПЗКУ покращила умови форвардної програми для українських фермерів, пропонуючи їм вигідні умови фінансування та пільгові тарифи на зберігання збіжжя на елеваторах корпорації.

«Сьогодні в рамках форвардної програми ДПЗКУ, ми прагнемо надавати підтримку саме дрібним та середнім фермерським господарствам. Середній договірний обсяг зернових по наших форвардних договорах становить 750 тонн»,- підкреслила Наталія Головань.

 

Прес-служба ПАТ "ДПЗКУ"