портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

ДП «Артемсіль» відзначило своє 135 – річчя і День шахтаря

Опубліковано 29 серпня 2016 року, 18:25

        Привітати шахтарів приїхав директор департаменту продовольства Міністерства аграрної політики і продовольства України Микола Мороз.

     27 серпня 2016 року державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» відзначило своє 135- річчя і головне професійне свято - День шахтаря.

 

        Привітати шахтарів приїхав директор департаменту продовольства Міністерства аграрної політики і продовольства України Микола Мороз. «Державне підприємство «Артемсіль», завдяки трудовому колективу, робить великий внесок у розвиток економіки регіону та всієї України. Щиро вдячні Вам за самовіддану працю»,- заявив директор департаменту під час вітального слова та вручив шахтарям ДП «Артемсіль» грамоти і подяки від профільного міністерства. 

       За 135 років плідної роботи рудників «Артемсолі» було видобуто, перероблено та реалізовано понад 280.9 млн тон солі. Сьогодні ДП «Артемсіль» - це майже трьохтисячний колектив та лідер галузі, з щорічним обсягом виробництва більш ніж 2 млн тонн солі. Продукція підприємства - екологічно чиста кам'яна сіль, якість якої підтверджують не тільки на внутрьошніх, але й на зовнішніх ринках.

 

За інформацією ДП "Артемсіль"