портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

До уваги ЗМІ! Прес-конференція: «Реформа управління ДП Мінагрополітики: прозорі конкурси, тести на благонадійність, приватизація»

Опубліковано 12 серпня 2015 року, 13:22

Тема прес-конференції: «Реформа управління ДП Мінагрополітики: прозорі конкурси, тести на благонадійність, приватизація». Зокрема, спікери поінформують про поточні кадрові конкурси на посади директорів ДП «Укрспирт», ПАТ «ДПЗКУ» та ДП «Артемсіль» та плани щодо розвитку цих компаній.Запрошуємо ЗМІ взяти участь у заході. 

Завтра, 13 серпня, о 10:00 в ІА «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького 8/16) відбудеться прес-конференція радника Міністра аграрної політики та продовольства України, заступника голови робочої групи з питань роздержавлення ДП, члена конкурсної комісії Олексія Зубрицького та співзасновника Фонду інновацій та розвитку Республіки Грузія, члена конкурсної комісії Георгія Вашадзе.

Тема прес-конференції: «Реформа управління ДП Мінагрополітики: прозорі конкурси, тести на благонадійність, приватизація». Зокрема, спікери поінформують про поточні кадрові конкурси на посади директорів ДП «Укрспирт», ПАТ «ДПЗКУ» та ДП «Артемсіль» та плани щодо розвитку цих компаній.

Запрошуємо ЗМІ взяти участь у заході.

 

Прес-служба Мінагрополітики