портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

До уваги ЗМІ! Підписання Меморандуму про співробітництво із Державним космічним агентством України

Опубліковано 05 червня 2015 року, 08:46

У підписанні меморандуму візьме участь Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко. Початок заходу: 14:30. Запрошуємо журналістів до висвітлення події.

5 червня 2015 року у конференц-залі павільйону №1 Національного комплексу Експоцентр України відбудеться підписання Меморандуму між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Державним космічним агентством України про співробітництво у сфері науки та технологій.

У підписанні меморандуму візьме участь Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Початок заходу: 14:30.

Запрошуємо журналістів до висвітлення події.

Довідково: Мінагрополітики та Державне космічне агентство України досягли домовленостей щодо об’єднання зусиль для здійснення загальнодержавних, галузевих, регіональних і спільних науково-технічних програм, проектів та заходів, виходячи з розуміння важливості модернізації та розвитку науково-технічного потенціалу у аграрній сфері країни, а також усвідомлюючи значення космічної галузі для розвитку держави.

Налагодження співробітництва надасть можливість проводити високотехнологічне дистанційне зондування землі, робити прогноз врожайності сільгоспкультур, оцінювати ступінь стиглості культур, контролювати сівозміни та якість проведення агротехнічних заходів тощо.

 

Прес-служба Мінагрополітики