портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

До участі в конкурсах на посади директорів 22 ДП Держлісагентства допущені 30 кандидатів

Опубліковано 10 серпня 2015 року, 15:50

Комісія з проведення конкурсного відбору керівників державних підприємств зі сфери управління Державного агентства лісових ресурсів розглянула пакети документів від 34 кандидатів, що претендують на посади директорів 22 ДП.

Найбільше документів подано на Балаклійське лісове господарство, Коростенське лісомисливське господарство та Мисливське господарство «Низи». Загалом, з 34 претендентів до подальшої участі в конкурсі допущено 30 кандидатів. Протягом 20 днів вони повинні надати на розгляд комісії конкурсні пропозиції щодо стратегії розвитку підприємств та плану першочергових дії.

На конкурси в ДП «Маріупольська лісова науково-дослідна станція», «Красноармійське лісове господарство» та «Каховське лісове господарство» не надійшло жодної заяви. На зазначені підприємства планується оголосити повторні відбори.

Нагадаємо, за дорученням Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка, на підставі кадрових конкурсів мають призначатися не лише директори ДП, але й керівники територіальних управлінь Держлісагентства і Держрибагентства. «Це стосується всіх областей та всіх осіб без винятку. А враховуючи те, що будь яке призначення може відбутися лише після мого погодження, запевняю: ніхто цієї процедури не порушить», — заявив Міністр.

Прес-служба Мінагрополітики