портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

До механізму впровадження аграрних розписок долучаються ще 4 області, - Тарас Кутовий

Опубліковано 01 липня 2016 року, 16:10

Проект «Аграрні розписки» працюватиме ще в чотирьох областях України - Тернопільській, Сумській, Миколаївській та Хмельницькій. Про це домовився Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час зустрічі з представниками Міжнародної фінансової корпораціями (IFC). 

 Міністр наголосив, що поширення аграрних розписок на ці області може збільшити обсяг сільськогосподарських угідь, майбутній врожай з яких потенційно може стати предметом застави за аграрними розписками.

На його думку, найперспективніші культури для забезпечення аграрних розписок — кукурудза, озима пшениця та озимий ріпак.

Довідоково:

Аграрні розписки – альтернативний спосіб кредитування агросектору України.

У 2015 році була проведена велика робота щодо розвитку даного інструменту та забезпечення його ефективного функціонування. Були запущені пілотні проекти у 3 нових областях України – Харківській, Черкаській та Вінницькій області (Полтавська область  з 2014 року).

Застосування аграрних розписок в Полтавській області дало істотний результат для першого року роботи інструмента, видано 9 товарних і 1 фінансова розписка. Залучено кредитних ресурсів на 37 млн.грн (34,4 млн. грн. - через товарні розписки, 2,6 млн. грн. - через фінансові розписки).

Середній розмір зобов’язань за однією аграрною розпискою — близько 3 млн. грн

Прес-служба Мінагрополітики