портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

До конкурсної комісії Мінагрополітики долучаються нові фахівці з відбору персоналу

Опубліковано 15 жовтня 2015 року, 12:25

До роботи постійно діючої комісії Мінагрополітики з відбору керівників держпідприємств долучилась рекрутинг-директор компанії ARTE Business Group Оксана Царик.

Вона має вищу педагогічну освіту та понад 10 років роботи в сфері рекрутингу, у тому числі в HR-підрозділах потужних вітчизняних компаній. «Я можу запропонувати державному сектору свій практичний досвід у підборі ТОП-менеджменту для комерційних організацій. На мою думку, грамотний бізнес-рекрутмент з його методами відбору та оцінками — це те, що сьогодні край необхідно державним компаніям», — додала рекрутер.

Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко повідомив, що конкурсна комісія вже провела 109 конкурсів, обрала директорів для десятків компаній, у тому числі Державної продовольчо-зернової корпорації та ДАК «Хліб України». «Ми далі всіх інших міністерств просунулися в конкурсному відборі керівників ДП, сформували оптимальну комісію. Директорів обирають не тільки чиновники, як це було завжди, а і незалежні експерти, відомі рекрутери, представники авторитетних компаній MCG recruiting, Baker Tilly, Agri Personnel. Всі вони працюють на волонтерських засадах. Отже, я щиро дякую за роботу та підтримку», — сказав Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики