портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Держпродспоживслужба працює над можливістю постачати українську яловичину до ЄС

Опубліковано 04 липня 2017 року, 14:21

Для цього опрацьовується питання прибуття у 2018 році в Україну місії Генерального Директорату з питань охорони здоров'я та безпечності харчових продуктів Європейської Комісії (DG «SANTE).Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час зустрічі з журналістами.

Україна звернулася до ЄС щодо інспектування національної системи державного контролю виробництва яловичини, з метою подальшого виходу цієї продукції на європейський ринок.

Для цього опрацьовується питання прибуття у 2018 році в Україну місії Генерального Директорату з питань охорони здоров'я та безпечності харчових продуктів Європейської Комісії (DG «SANTE).

Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час зустрічі з журналістами.

За його словами, зацікавленість з боку українських виробників є - на даний момент 4-5 підприємств уже готові пройти відповідну перевірку.

«Сподіваємося, що в 2018 році ЄС надішле в Україну місію для оцінки системи державного контролю безпечності в частині виробництва яловичини», - зазначив Володимир Лапа.

Голова Держпродспоживслужби також нагадав, що наприкінці травня поточного року Україна і Китай погодили протокол інспекційних, карантинних та ветеринарно-санітарних вимог щодо експорту замороженої яловичини з України до Китайської Народної Республіки.

 

За інформацією Держпродспоживслужби