портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Держпродспоживслужба: Підписано нову форму ветеринарного сертифікату на експорт української птиці до Саудівської Аравії

Опубліковано 11 квітня 2017 року, 13:18

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та Саудівська організація продовольства та медикаментів підписали нову форму ветеринарного сертифікату на експорт української птиці до Королівства Саудівська Аравія. Про це повідомив Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа під час прес-конференції.

Двосторонні документи були підписані в рамках візиту урядової делегації до Саудівської Аравії. Окрім того, було підписано Протокол ветеринарних вимог на експорт птиці та продукції з неї.

За словами Володимира Лапи, під час візиту сторони обговорили питання щодо здійснення інспектування саудівськими інспекторами українських виробників яловичини в рамках налагодження експорту цієї продукції до Саудівської Аравія.

Нагадаємо, станом на сьогодні право експорту м’яса птиці та продуктів з неї до Королівства Саудівська Аравія мають чотири українські підприємства. Україна зацікавлена у збільшенні переліку цих підприємств, а також у розширенні асортименту харчової продукції, яка експортується до Саудівської Аравії.

Нова форма сертифікату розміщена на сайті Держпродспоживслужби у рубриці «Міжнародна діяльність» - «Ветеринарія та безпечність» - «Сертифікати: експорт, імпорт».

Прес-служба Держпродспоживслужби