портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Держлісагентство посилило охорону лісів під час ялинкової кампанії

Опубліковано 24 грудня 2015 року, 12:50

Голова Держлісагенства наказав збільшити та посилити лісову охорону під час проведення ялинкової кампанії. Про це повідомила Перший заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич під час брифінгу у Кабміні.

«Було направлене звернення до правоохоронних органів щодо посиленої співпраці із лісовою охороною в новорічний період. Ми вже маємо факти незаконного вирубування ялинок. Наголошую, кожен працівник лісгоспів та лісової охорони зобов’язаний повідомляти про подібні факти до правоохоронних органів», - зауважила Христина Юшкевич.

Також вона підкреслила, що в новорічний період сума штрафів за незаконне вирубування ялинок збільшується втричі. «За незаконну вирубку штраф для фізичних осіб складає до 170 грн, а для посадових осіб до 204 грн. Крім того, додатково накладається штраф за нанесення шкоди лісовому масиву в розмірі до 1852 грн за одне дерево», - повідомила Перший заступника Голови Держлісагенства.

Христина Юшкевич нагадала, що всі бажаючі можуть перевірити походження придбаної новорічної ялинки, ввівши номер із самоклейної етикетки або бірки на сайті Державного підприємства «Лісогосподарський Інноваційно-Аналітичний центр» (www.ukrforest.com).

 Прес-служба Мінагрополітики