портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Держлісагентство долучиться до системи електронних закупівель «Prozorro»

Опубліковано 10 липня 2015 року, 15:17

Державне агентство лісових ресурсів України планує долучитися до системи електронних закупівель «Prozorro». Про це повідомив голова відомства Олександр Ковальчук під час презентації проекту.

Він додав, що виконання директив Європейського Союзу у лісовій галузі передбачає впровадження ефективної та прозорої системи державних закупівель. Отже найближчим часом нову для відомства систему протестують декілька підпорядкованих підприємств. «Метою нашого агентства є ефективне використання державних коштів, а також запобігання корупції. Завдяки громадському контролю та розширенню кола постачальників, проект «Prozorro» допоможе у цій роботі», — додав Олександр Ковальчук.

За дорученням Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка, на електронну систему державних закупівель мають перейти підприємства та компанії зі сфери управління міністерства. Таку практику вже запровадило Мінагрополітики та ДП «Укрспирт», перші торги за новою системою готується провести ПАТ «Аграрний фонд».

Система електронних державних закупівель «Prozorro» розроблена на основі грузинської моделі електронних реверсивних аукціонів. Вона спрямована на боротьбу з корупцією та економію державних коштів при закупівлях. Власне, ця система — програмний комплекс для автоматизованого відбору постачальників товарів, робіт та послуг. «Наша мета — зробити торги, навіть найменші, максимально відкритими, прозорими та контрольованими. Тому сьогодні поставлено завдання, щоб до цієї практики електронних торгів у максимально швидко долучились всі підприємства зі сфери управління Мінагрополітики», — наголошував Міністр.

Прес-служба Мінагрополітики