портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«Через відсутність держфінансування можлива зупинка роботи лісогосподарських підприємств у південних та східних областях», - Держлісагентство

Опубліковано 25 квітня 2016 року, 14:28

Через брак державного фінансування можлива повна зупинка роботи лісогосподарських підприємств у південному та східному регіонах країни. Про це заявив Голова Держлісагентства Олександр Ковальчук під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, яке відбулося 23 квітня на Херсонщині.

За його словами, складна ситуація із дефіцитом держфінансування лісогосподарських підприємств, особливо із настанням пожежонебезпечного періоду, склалася не лише у Херсонській, а й у всіх південно-східних областях. «Відсутність належного державного фінансування призведе до руйнування вже досягнутих результатів у степовому захисному лісівництві і необоротності ерозійних процесів, на що вже витрачені значні кошти держбюджету. Також це може стати причиною втрати лісів від несанкціонованих рубок та масових пожеж», - наголосив під час засідання Олександр Ковальчук.

Довідково: При опрацюванні пропозицій щодо змін до Державного бюджету України на 2016 рік на ведення лісового господарства в південно-східному регіоні необхідно виділити 422,6 млн грн.

За інформацією прес-служби Держлісагентства