портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Борис Приходько: ДПЗКУ успішно конкурує на ринку та пропонує партнерам високий сервіс

Опубліковано 23 вересня 2015 року, 11:18

За п’ять років існування ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» стала ключовим гравцем на внутрішньому зерновому ринку та успішно конкурує на зовнішніх. Про це в.о. голови правління корпорації Борис Приходько заявив в ефірі 5 каналу.

«За ці роки український ринок зерна змінився на краще, збільшився експортний потенціал. Відповідно ці ж процеси відбувалися і в корпорації. Ми змінюємося, намагаємося бути конкурентоспроможними на ринку, пропонуємо нашим партнерам хороший сервіс», — сказав Борис Приходько.

Він підкреслив, що наразі корпорація працює в штатному режимі, виконує всі зобов’язання за китайським зерновим контрактом та повертає довіру внутрішнього виробника агропродукції. Через репутаційні втрати минулих років корпорація докладає чималих зусиль аби стимулювати фермерів до співпраці. Наприклад, ДПЗКУ пропонує вищі за ринкові закупівельні ціни, гарантує високу якість зерна при зберіганні на власних елеваторах.

Станом на початок серпня, вітчизняні сільгоспвиробники заклали на зберігання на лінійні елеватори та хлібоприймальні підприємства ДПЗКУ 932 тис. тонн зерна нового урожаю. Загалом, в поточному маркетинговому році корпорація планує прийняти на зберігання 3,2 млн тонн.

Прес-служба Мінагрополітики