портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

«AgroReformsUA» та галузеві асоціації обговорили 100 дерегуляційних ініціатив в агросекторі

Опубліковано 06 листопада 2015 року, 10:09

Експерти ГО «AgroReformsUA» обговорили із представниками сільськогосподарських асоціацій 100 дерегуляційних ініціатив з реформування аграрної сфери. Дані ініціативи стали результатом круглих столів, які проведені у 10 областях України в рамках проекту "Дерегуляція проти корупції" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Про це повідомив голова ГО «AgroReformsUA» Олег Проценко.

Під час зустрічі було презентовано пропозиції, надані фермерськими господарствами з різних регіонів щодо регулювання рибної галузі, тваринництва, рослинництва, земельних відносин тощо. Зокрема, йшлося про встановлення податку на землю, як єдиного податку у сільському господарстві, обговорювали питання збереження пільгового режиму оподаткування ПДВ та «єдиний податок» для агровиробників. Також піднімалися питання посилення боротьби з браконьєрством, тощо.

"Наступні засідання будуть тематичними, присвячені кожному окремому блоку питань. Це дозволить більш глибоко та фахово розглянути існуючі проблеми та напрацювати шляхи їх вирішення", - зазначив модератор зустрічі Дмитро Сімашко.

У засіданні взяли участь голова ГО AgroReformsUA Олег Проценко, експерт з аграрного права ГО AgroReformsUA Дмитро Сімашко, представники найбільш крупних профільних Асоціацій України, а також Міністерства аграрної політики та продовольства.

Прес-служба Мінагрополітики