портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Аграрні рекреаційні кластери - одна із форм місцевого самоуправління, - Мінагрополітики

Опубліковано 27 серпня 2015 року, 15:51

Доцільність створення аграрних рекреаційних кластерів і їх вплив на розвиток зеленого сільського туризму і загалом - сільських територій обговорювали на навчально-практичному семінарі в Одеській області.

 

Під час зустрічі обговорювали можливість організації навчальних центрів, а також започаткування туристичних курсів в сільській місцевості.

Було наголошено, що розвиток аграрних рекреаційних кластерів може бути однією із форм реального  місцевого самоуправління.

Директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Міністерства аграрної політики та продовольства України Олег Хоменко доповів про формування державної політики розвитку сільських територій.  

На семінарі були присутні представники департаментів АПК та туризму Одеської, Миколаївської, Херсонської ОДА, підприємці зі сфери сільського туризму та аграрного виробництва. Ініціаторами проведення та організаторами заходу виступили Мінагрополітики у співпраці із Громадською спілкою «Асоціація індустрії гостинності України» (АІГУ).

У Мінагрополітики напрям розвитку сільського зеленого туризму координує колишній Міністр туризму АРК, а наразі радник Міністра аграрної політики та продовольства України Олександ Лієв. "Сільський туризм - це ефективний європейський досвід. Українське село у цьому сенсі має великий туристичний потенціал.  Окрім того, це поштовх для розвитку малого та середнього бізнесу на селі, що у сьогоденні є вкрай актуальним", - зазначив Олександр Лієв.

Прес-служба Мінагрополітики