портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

21 українська компанія взяла участь у масштабній аграрній виставці в Азії FOODEX Japan 2018

Опубліковано 12 квітня 2018 року, 10:25

Українські компанії взяли участь у 43-ій виставці продуктів харчування та напоїв «FOODEX Japan 2018», яка проходила 6-9 березня 2018 року в Токіо.

В рамках проекту з підтримки експорту українських продуктів харчування та напоїв в Японію «Відкриваємо ринок країни, де сходить сонце», який реалізується консалтингово-дослідницькою компанією Consulting Integrated (COIN) у партнерстві з Ukrainiаn Food Export Board (Рада з питань експорту продовольства) та за інформаційної підтримки Мінагрополітики, на виставці FOODEX на стенді компанії COIN було представлено 15 українських компаній – виробників продуктів харчування. Зокрема, були представлені продукти з таких категорій як: кондитерські вироби, продукти для здоров’я, снеки, молочні продукти, мед, натуральні олії та вино. Окрім цього, від України ще 6 виробників взяли участь у виставці з власними стендами.

В рамках виставки українські компанії провели понад 250 зустрічей з імпортерами продуктів харчування в Японії. Близько 20% від проведених зустрічей були домовлені заздалегідь. Саме такі зустрічі в результаті були найбільш ефективними. Окрім зустрічей з японськими та азійськими імпортерами, українські виробники провели зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Японії паном Ігорем Харченком. Під час зустрічі було обговорено спільні кроки зі сприяння виходу українських компаній на ринок Японії. Також учасники відвідали торгові мережі Токіо з метою вивчення тенденцій роздрібної торгівлі, асортименту та гастрономічних уподобань населення Японії.

На 2019 рік заплановано участь в FOODEX 2019 в масштабі національного стенду. Для детального інформування виробників про специфіку ринку і подальші плани буде організована спільна зустріч у другій половині травня 2018 року. Зацікавлені компанії можуть звертатись за телефоном 067-443-00-42.

Прес-служба Мінагрополітики