портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Підтримка сільгосптоваровиробників

Опубліковано 15 березня 2019 року, 13:41

Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки сільськогосподарських товаровиробників.

Змінами передбачається надання часткової компенсації вартості спеціальних вагонів для перевезення зерна, обладнання для виробництва біоетанолу та електроенергії з біомаси сільськогосподарським товаровиробникам за закуплені у вітчизняних виробників вагонів та устатковання у розмірі 25 відсотків від їх вартості (без урахування податку на додану вартість), починаючи з 1 січня 2019 року.

Також сільськогосподарські товаровиробники можуть отримати часткову компенсацію за придбання сільськогосподарської техніки та обладнання у розмірі 25 відсотків від вартості техніки та обладнання.

Зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання, спеціальних вагонів для перевезення зерна, обладнання для виробництва біоетанолу та електроенергії з біомаси, що закуплені у вітчизняних виробників