портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Звіт щодо проведення громадського обговорення проекту Стратегії розвитку аграрного сектору економіки України на період до 2020

Опубліковано 04 березня 2019 року, 15:22

Проект Стратегії розвитку аграрного сектору економіки України на період до 2020 року презентовано в рамках XXIV Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку «Агро-2012» (05-09.09.2012 р., м. Київ). Проект обговорено за участю представників місцевих органів виконавчої влади, аграрних наукових установ, вищих навчальних закладів, профільних громадських організацій у сфері агропромислового комплексу.

Міністерством аграрної політики та продовольства України підготовлено та подано на розгляд Уряду проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження складу робочої групи з питань розбудови аграрного сектору економіки та ефективного соціально-економічного розвитку сільських територій». Проект розпорядження знаходиться на розгляді у Секретаріаті Кабінету Міністрів України. Планується подальше опрацювання проекту Стратегії розвитку аграрного секторуекономіки України на період до 2020 року зазначеною робочою групою.