портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Звіт про результати проведення публічного громадського обговорення проєкту постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 05 жовтня 2016р. № 691»

Опубліковано 01 жовтня 2019 року, 11:02

На офіційному веб-сайті Мінагрополітики з 22 серпня 2019 року по 22 вересня 2019 року для громадського обговорення було оприлюднено проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 05 жовтня 2016 р. № 691» (далі – проєкт постанови).

Проєкт постанови розроблено з метою затвердження процедури ввезення на територію України та вивезення з України зразків насіння і садивного матеріалу сортів рослин для селекційних, дослідних робіт і експонування. Зазначеним проєктом постанови буде відкореговано Порядок видачі або відмови у видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання підтвердження на ввезення в Україну та вивезення з України зразків насіння і садивного матеріалу, не внесеного до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, та/або до Переліку сортів рослин Організації економічного співробітництва та розвитку, для селекційних, дослідних робіт і експонування відповідно до змін законодавства.

Проєктом постанови пропонується привести у відповідність Порядок  видачі або відмови у видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання підтвердження на ввезення в Україну та вивезення з України зразків насіння і садивного матеріалу, не внесеного до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, та/або до Переліку сортів рослин Організації економічного співробітництва та розвитку, для селекційних, дослідних робіт і експонування.

Прийняття проєкту постанови дозволить: захистити державні інтереси в галузі насінництва та розсадництва, забезпечити продовольчу безпеку держави та не допустити поширення в Україні не зареєстрованих сортів рослин, забезпечити однозначність і прозорість у відносинах між суб’єктами господарювання та органом державного нагляду (контролю).

За період обговорення пропозицій та зауважень до проєкту постанови не надходило.