портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Звіт про результати проведення публічного громадського обговорення проєкту наказу Мінагрополітики«Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів щодо страхування...

Опубліковано 01 жовтня 2019 року, 11:35

На офіційному веб-сайті Мінагрополітики з 15 серпня 2019 року по 15 вересня 2019 року для громадського обговорення було оприлюднено проєкт наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів щодо страхування майбутнього врожаю сої з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування» (далі — проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено з метою удосконалення процедури здійснення страхування майбутнього врожаю сої з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування, спрощення процедури укладання договорів страхування та отримання страхових виплат, а також приведення регуляторного акта у відповідність із вимогами чинного законодавства.

Врегулювання правовідносин у сфері страхування майбутнього врожаю сої з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування сприятиме гармонізації законодавства у сфері агрострахування, впорядкуванню системи страхування сільськогосподарської продукції, а також підвищенню довіри сільгосптоваровиробників до страховиків під час страхування сільськогосподарської продукції.

Реалізація проєкту наказу забезпечить повноцінний страховий захист сільськогосподарських виробників, які займаються вирощуванням сої, що, в свою чергу, вплине на стабільність та конкурентоспроможність сільгоспвиробників при виробництві сої.

За період обговорення пропозицій та зауважень до проєкту наказу не надходило.