портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Звіт про результати проведення публічного громадського обговорення проєкту наказу Мінагрополітики«Про затвердження Правил застосування спрощеного підходу...

Опубліковано 01 жовтня 2019 року, 11:44

На офіційному веб-сайті Мінагрополітики з 19 серпня 2019 року по 19 вересня 2019 року для громадського обговорення було оприлюднено проєкт наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Правил застосування спрощеного підходу до розроблення, запровадження та використання постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР)» (далі — проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено з метою забезпечення чіткої організації роботи операторів ринку кормів щодо діяльності з їх виробництва та обігу, удосконалення нормативно-правових актів, гармонізація українського законодавства до міжнародних вимог, виконання Угоди СОТ про санітарні та фітосанітарні заходи, відповідно до абзацу другого пункту 1 частини першої статті 6 та частини п’ятої статті 11 Закону України «Про безпечність та гігієну кормів», пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1119.

Розроблений проєкт наказу визначає сутність та умови застосування спрощеного підходу до розроблення, запровадження та використання постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).

Прийняття наказу сприятиме забезпеченню чіткої організації роботи операторів ринку кормів щодо діяльності з їх виробництва.

За період обговорення пропозицій та зауважень до проєкту наказу не надходило.