портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Звіт про результати проведення публічного громадського обговорення проєкту наказу Мінагрополітики«Про затвердження Переліку речовин (інгредієнтів, компонентів)...

Опубліковано 01 жовтня 2019 року, 11:30

На офіційному веб-сайті Мінагрополітики з 09 липня 2019 року по 09 серпня 2019 року для громадського обговорення було оприлюднено проєкт наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Переліку речовин (інгредієнтів, компонентів), що дозволяється використовувати у процесі органічного виробництва та які дозволені до використання у гранично допустимих кількостях» (далі — проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено з метою визначення Переліку речовин (інгредієнтів, компонентів), що дозволяється використовувати у процесі органічного виробництва та які дозволені до використання у гранично допустимих кількостях, їх опису, вимог до складу та умов застосування.

Прийняття наказу дозволить встановити єдиний Перелік речовин (інгредієнтів, компонентів), що дозволяється використовувати у процесі органічного виробництва та які дозволені до використання у гранично допустимих кількостях, визначивши при цьому їх опис, вимоги до складу та умови застосування.

За період обговорення пропозицій та зауважень до проєкту наказу не надходило.