портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Звіт про результати проведення публічного громадського обговорення проєкту наказу Мінагрополітики «Про внесення змін до наказу...

Опубліковано 01 жовтня 2019 року, 11:17

На офіційному веб-сайті Мінагрополітики з 12 серпня 2019 року по 12 вересня 2019 року для громадського обговорення було оприлюднено проєкт наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики України від 11 серпня 2005 року № 374» (далі — проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено з метою удосконалення законодавства та забезпечення реалізації деяких положень Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні».

Прийняття проєкту наказу забезпечить юридичним та фізичним особам доступ до частини електронної бази даних основного реєстру складських документів на зерно та зерна, прийнятого на зберігання (далі – Реєстр) зернових складів та зернопереробних підприємств щодо наявності зерна на зберіганні в розрізі культур, класів та років урожаю.

Проєкт наказу за предметом правового регулювання матиме позитивний вплив на ринкове середовище, розвиток регіонів, ринок праці, громадське здоров’я, екологію та навколишнє природне середовище та інші сфери суспільних відносин.

За період обговорення надійшли пропозиції, які повністю враховано.