портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Звіт про результати проведення публічного громадського обговорення проекту постанови КМУ «Про внесення змін у додатки до постанови...

Опубліковано 04 вересня 2019 року, 16:39

На офіційному веб-сайті Мінагрополітики з 19 липня 2019 року по 19 серпня 2019 року для громадського обговорення було оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін у додатки до постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 р. № 641 та визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1067» (далі – проект постанови).

Проект постанови розроблено з метою консолідації нормативно-правових актів Держпродспоживслужби у сфері надання адміністративних послуг, враховуючи оптимізацію центральних органів виконавчої влади.

Проектом постанови пропонується доповнити розміри плати за надання Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, органами та установами, що належать до сфери її управління, платних адміністративних послуг та перелік адміністративних послуг затверджених, постановою Кабінету Міністрів України від 09 червня 2011 року № 641, адміністративними послугами, що надаються у сфері санітарно-епідемічного благополуччя населення та розмірами плати за їх надання.

Прийняття постанови забезпечить приведення нормативно-правових актів у сфері надання адміністративних послуг з питань санітарно-епідеміологічного благополуччя населення у відповідність діючому законодавству у зв’язку з покладенням відповідних функцій на Держпродспоживслужбу.

За період обговорення пропозицій та зауважень до проекту постанови не надходило.