портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Звіт про результати проведення публічного громадського обговорення проекту наказу Мінагрополітики«Про затвердження Гігієнічних вимог до виробництва та обігу води природної..

Опубліковано 01 серпня 2019 року, 16:34

На офіційному веб-сайті Мінагрополітики з 10 червня 2019 року по 10 липня 2019 року для громадського обговорення було оприлюднено проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Гігієнічних вимог до виробництва та обігу води природної мінеральної і води джерельної» (далі — проект наказу).

Проект наказу розроблено з метою запобігання виникненню харчових отруєнь, інфекційних захворювань людей та їх розповсюдження, що можуть виникати внаслідок порушення гігієнічних вимог під час виробництва, зберігання та реалізації води природної мінеральної та води джерельної.

Прийняття наказу створить єдині вимоги для операторів ринку, сфера діяльності яких пов’язана з виробництвом та обігом води природної мінеральної.

Внаслідок прийняття проекту наказу буде забезпечено належний рівень захисту здоров’я людей шляхом встановлення гігієнічних вимог до води природної мінеральної та води джерельної, яка виробляється, перебуває в обігу, ввозиться (пересилається) на митну територію України та/або вивозиться (пересилається) з неї, до виробництва та обігу води природної мінеральної та води джерельної, створить передумови для зміцнення та збереження здоров’я населення шляхом придбання безпечних харчових продуктів.

За період обговорення надійшли пропозиції та зауваження до проекту наказу, які відхилено черех їх неналежність до сфери повноважень Мінагрополітики.