портал в режимі тестування та наповнення
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Звіт про результати проведення публічного громадського обговорення проекту наказу Мінагрополітики «Про затвердження Порядку нарахування та внесення плати...

Опубліковано 02 травня 2019 року, 13:00

На офіційному веб-сайті Мінагрополітики з 05 березня 2019 року по 05 квітня 2019 року для громадського обговорення було оприлюднено проект наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Порядку нарахування та внесення плати за спеціальне використання водних біоресурсів» (далі — проект наказу).

Проект наказу розроблений за власною ініціативою з метою прийняття нормативно-правового акта, який відповідатиме нормам положення Бюджетного кодексу України, законам України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів».

Проектом наказу пропонується визначити правила нарахування та процедури внесення суб’єктами рибного господарства плати за спеціальне використання водних біоресурсів, що є державною власністю.

Прийняття проекту наказу дасть змогу привести нормативно-правовий акт у галузі рибного господарства до норм Бюджетного кодексу України і Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» і визначити правила нарахування та процедури внесення суб’єктами рибного господарства плати за спеціальне використання водних біоресурсів.

За період обговорення пропозицій та зауважень до проекту наказу не надходило.